Türkçe Ingilizce Hollandaca
e-ticaret
1 - Görüşme , Sizden doldurulması istenen sipariş ve talep formuna istaneden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , tasarım hakkında daha detaylı bilgi alıcaklar.Sizde dilerseniz 0212 565 66 05 numaralı telefondan hiç çekinmeden müşteri temsilcisi arkdaşlarımıza ulaşabilirsiniz.
2 - Sunum , Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin akabinde toplanan bilgilerle, sektörde ki rakipler, daha önce hazırlanmış ve kullanılan çalışmalar ve örnekler araştırılır daha sonra siz müşterimize toplanan bilgiler sunulur.Hazırladığımız sunum ile konuya daha hakim olan müşterimiz ile daha detaylı bir fikir alışverişi yapılır, karşılıklı beyin fırtınası ile fikirler ,renkler konusunda bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.
3- Tasarım , Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler, artık tasarım ekibinin ellerinde. Ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımız ön brief doğrultusunda yaptıkları demo ile web site tasarımını sunuma hazır hale getirirler
4- Onay , Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.
5- Kodlama , Müşterimiz tarafından onaylanan tasarımlar.Web ortamına, her tarayıcıya uyumlu, W3C standartlarına uygun ve sertifikalı kod yapısıyla hazırlanır.Türkiye lokasyonlu ve %99.9 Uptime ye sahip sunucularımızda yayına hazırlanır.
6- Arama Motoru Optimizasyonu ve Kayıt(SEO), Sitenin yayına verilmesini takiben google optimizasyonu, google analytics kurulumu ve analizi, site map çalışması, anahtar kelime tahlili, analizleri ve meta taglarının eklenmesi ile tüm dünyaca kullanılan arama motorlarının veritabanına yapılan web sitenin eklenmesiyle müşterimize web sitesi teslim edilir.
HAKKIMIZDA | TALEP FORMU | HIZMETLERIMIZ | BLOG | SITE MAP | TERMS & CONDITIONS 2013 - A34 Ajans ● TUM HAKLARI SAKLIDIR.