Türkçe Ingilizce Hollandaca
1 - Görüşme , Sizden doldurulması istenen sipariş ve talep formuna istaneden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , tasarım hakkında daha detaylı bilgi alıcaklar.Sizde dilerseniz 0212 565 66 05 numaralı telefondan hiç çekinmeden müşteri temsilcisi arkdaşlarımıza ulaşabilirsiniz.
2 - Sunum , Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin akabinde toplanan bilgilerle, sektörde ki rakipler, daha önce hazırlanmış ve kullanılan çalışmalar ve örnekler araştırılır daha sonra siz müşterimize toplanan bil- giler sunulur.
3 - Ön Brief , Hazırladığımız sunum ile konuya daha hakim olan müşterimiz ile daha detaylı bir fikir alışverişi yapılır, karşılıklı beyin fırtınası ile fikirler ,renkler konusunda bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.
4- Tasarım , Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler, artık tasarım ekibinin ellerinde. Ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımız seçtiğiniz pakete göre farklı tasarımlar sunuma hazır hale getirirler.
5- Onay , Müşterimize sunulan tasarımlar gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.
6- Tüm Formatlarda Teslim , Müşterimiz tarafından onaylanan tasarımlar. Renk ve pantone değerleri ile birlikte istenen uzantılar ile birlikte, web - matbaa - dijital baskı ve serigrafi vb. yerlerde kullanıcak şekilde web ortamında müşterimize teslim edilir.
HAKKIMIZDA | TALEP FORMU | HIZMETLERIMIZ | BLOG | SITE MAP | TERMS & CONDITIONS 2013 - A34 Ajans ● TUM HAKLARI SAKLIDIR.